Markowe systemy do wyposażenia dużych magazynów
Na pewno każdy właściciel firmy chce, aby jego miejsce pracy było jak najefektywniej urządzone i dobrze działało. Kiedy na wyposażeniu firmy, którego jesteś właścicielem, działają także magazyny do przechowywania wyprodukowanych produktów lub po prostu posiadasz hurtownię, niewątpliwie dobrze zainteresować się ciekawymi rozwiązaniami, które mocno ułatwiają pracę w magazynach oraz powodują, że mieści się tam o wiele więcej towarów. Jednym z takich łatwych rozwiązań są dla przykładu podesty magazynowe.

Wyposażenie magazynu

Autor: Texas State Library and Archives Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy wynajmujesz klasyczny magazyn, bez wątpliwości jest on bardzo wysoki, a w praktyce nie wykorzystuje się tych miejsc, bo regały nie dosięgają tak wysoko. Jeśli chcesz skutecznie zagospodarować również przestrzeń pod sufitem, na pewno podesty magazynowe (Linde – czołowe wózki widłowe) (informacje na stronie) będą dla Ciebie świetnym pomysłem. Wystarczy je zainstalować w magazynie, a szybko okaże się, że można w nim przechować nawet dwa razy tyle przedmiotów co poprzednio.

Wykorzystanie takich miejsc to naprawdę genialny pomysł – dzięki temu zaoszczędzisz naprawdę dużo pieniędzy, bo nie będziesz musiał kupować innego magazynu. Jeśli zależy Ci na komforcie pracy, musisz w takim razie zainwestować ponadto w podnośniki i drabiny dla pracowników, jednakże w porównaniu do konieczności wynajmu nowego magazynu nie jest to duży koszt i bez wątpliwości taka decyzja będzie dobra. Jeśli natomiast masz dużą firmę i codziennie produkujesz setki towarów, być może powinny zainteresować Cię wielopoziomowe systemy magazynów (nedcon.pl). To już nieco większa inwestycja, jeśli jednak skorzystasz z porad profesjonalnego architekta, bez wątpliwości nie pożałujesz, że zdecydowałeś się na takie właśnie rozwiązanie.

Systemy wielopoziomowe są używane przez wiele firm na całym świecie i cieszą się niesłabnącą popularnością. Są nader komfortowe i powodują, że praca w magazynie jest o wiele przyjemniejsza. Niewątpliwie powinieneś mocno zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem do swojego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

About