Nie cierpimy, gdy ktokolwiek nam się przygląda albo również nas obserwuje.
To normalne, ponieważ w mieszkaniu pragniemy czuć się pewnie i normalnie
Myślałeś może dawniej, jak to by było miło, gdybyś posiadał w domu takie okna, które podobnie jak lustro weneckie pozwalają nam obserwować innych co ważniejsze my osobiście jesteśmy niedostrzegalni? Jasne że jest to prawdopodobne.

Informatyka

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo przydatna jest w tym miejscu odpowiednia folia poliestrowa. Jasne że, taka folia lustro weneckie jest w mocy nam wytworzyć na użytek domowy. Każdy jeden, kto pozostaje w pomieszczeniu ma możliwość bezceremonialnego monitorowania otoczenia, a osoby stojące pod oknem widzą w nim wyłącznie własne lustrzane odbicie. Oczywiście, w sytuacji gdy pomieszczenie jest oświetlone staje się ono już w tym momencie zupełnie widoczne. Jednakże taka specjalna folia (zobacz foliowanie) lustro weneckie tak ją nazywajmy posiada ponadto bardzo dużo zalet. Szczególnie skutecznie obniża temperaturę w środku pomieszczenia, dzięki temu znacznie zaniża koszty związane z klimatyzacją budynku. Ponadto trzeba nadmienić, że taka odpowiednia folia poliestrowa okazuje się odporna na zarysowania i prosta do utrzymania czystości. No i co pozostaje ogromnie ważne, w okresie zimowym w ogromnym stopniu zapobiega utracie ciepła.

To doskonałe rozwiązanie nie tylko do domów czy mieszkań, lecz też dla firm, zwłaszcza, jeśli działalność odbywa się na parterze. Nikt nie ma sposobności obserwowania, co się dzieje w środku.

About

Categories: Bez kategorii Tagi: , ,